نتایج جستجو برای عبارت :

یک قمقمه دریا

سالها پیش وقتی بچه بودم و مدرسه می رفتم...وبا شایع شده بود ...یادمه مادرم آب رو می جوشوند و میریخت تو قمقمه...تاکید داشت از آب لوله کشی مدرسه و آبخوری آب نخوریم...همه مادرها اینطور بودند. همه دانش آموزا هم قمقمه می آوردند مدرسه. در انواع اقسام مدل ها...طرف کتاب ها رو با کش میبست و کیف نمیاورد ولی قمقمه رو حتما با خودش میاورد...وبا با اون اوضاع بهداشتی و فرهنگی دهه شصت و هفتاد، با همه دارو و امکانات نداشته، آسیبی به ما نزد...این که یه جور آنفولانزاست...
موقع تقسیم قمقمه‌ها، آبی‌اش افتاد به من. هربار که آبش کردم به هوای این و آن بود. امروز برای اولین بار برای قرص‌های خودم بود که وقت خوردنشان درست وسط کلاس بود. قرص را که خوردم، حواسم جمع نوشته روی قمقمه شد: بهترین خودت باش! جمله من بود. مال این روزهای من. انگار اصلا خود خدا گفته باشد روی قمقمه بنویسند برای احوالات این ایام من. که خوش اخلاق بودن برایم کمی سخت شده. که لبخند روی لبهایم کمتر از همیشه شده. بهترین_خودت؛ یعنی نه در مقایسه با دیگران با ش
قمقمه اسپری دار----سری 3

قیمت حراج: 55000 تومان

قمقمه اسپری دارآب نیاز اصلی بدن و همواره استفاده از آب در زمان گذشته جزء الویت اصلی انسان بوده به همین دلیل بشر مجبور شد در همان ابتدا برای استفاده از آب و نگهداری از آن ظروفی مانند قمقمه را اختراع کند.
ادامه مطلب
حراج قمقمه آب با اسانس میوه FLAVOUR IT---- سری 2

قمقمه آب با اسانس میوه---- سری 2

قیمت حراج: 48000 تومان

قمقمه آب با اسانس میوه حجم 600 میلی لیتر لذت بردن از طعم آب با ترکیب میوه های معطر و نعنا کیفیت ساخت بالا از بهترین مواد اولیه همراه مناسب برای رفع عطش و تشنگی در هر زمان مخصوصا حین تمرین ورزشی
ادامه مطلب
لوازم جانبی دوچرخه
لوازم جانبی بسیار خوبی برای دوچرخه وجود دارد که بعضی از آنها شاید عجیب هم باشند. از کلاه ایمنی گرفته تا دستکش و حتی پرچم ها، آن هم در انواع طرح و سبک و برای انواع دوچرخه! شاید سخت باشد که بدانید کدام لوازم جانبی برای دوچرخه سواری شما مناسب هستند و حتی تشخیص اینکه کدام یک از آنها بهترین در نوع خود هستند کار سخت تری است. 
قمقمه دوچرخه
قمقمه دوچرخه یکی از مواردی است که مخصوصا در مسافت های طولانی یکی از ملزومات می باشد.
کتاب رودخانه وارونه (تومک)ژان کلود مورلوا۱۷۲ صفحه رقعیترجمه آسیه حیدری(شاهی سرایی)

تومک نمی دانست این آب چه جور آبی است.
حتی نمی دانست رودخانه ی کجار کجاست.
دختر، خوب نگاهش کرد.
سایه ای در چشمانش نشست
و بی آنکه تومک از او بپرسد جواب داد:آبی است که جلوی مردان را می گیرد. نمی دانستید؟ تومک سرش را آرام تکان داد.
نه، او نمی دانست. دخترک گفت: من به این آب نیاز دارم. بعد به قمقمه ای که از کمرش آویزان بود دست زد و گفت: آن را پیدا خواهم کرد و اینجا توی
«فرشته نگهبان» 
یکی بود یکی نبود یه دختر کوچولویی بود به نام صبا. صبا کیف مدرسه اش را برداشت و از مامان خداحافظی کرد تا به سمت مدرسه حرکت کنه.صبا بسم الله گفت و از خانه بیرون رفت.باد می آمد. باد در را محکم به هم زد صبا دستش را عقب کشید و گفت: وای نزدیک بود انگشتم لای  در بماند؟به خیابان رسید. موتورسواری با سرعت آمد، صبا خودش را عقب کشید.گفت: اگر موتور را نمی دیدم چه می شد؟به مدرسه  رسید. به آب خوری رفت. قمقمه اش را پر از آب کرد. دهانش را با زکرد و سر
معرفی توسط وبلاگ...این روزها

بخشی از کتاب:
امام رضا علیه السلام خطاب به جاثلیق فرمودند: تنها اشکالی که بر عیسای شما داریم، این است که خیلی کم نماز می خواند و روزه می گرفت.
جاثلیق قیافه ای حق به جانب گرفت و گفت: اتفاقا عیسی علیه السلام همه روزها را روزه می گرفت و شب ها را به عبادت می گذراند. امام رضا علیه السلام فرمودند: برای چه کسی روزه می گرفت و نماز می خواند؟ جاثلیق که عیسی علیه السلام را خدا می دانست، درمانده شد.
.
بی نوایی نزد امام رضا علیه الس

بخشی از کتاب:
امام رضا علیه السلام خطاب به جاثلیق فرمودند: تنها اشکالی که بر عیسای شما داریم، این است که خیلی کم نماز می خواند و روزه می گرفت.
جاثلیق قیافه ای حق به جانب گرفت و گفت: اتفاقا عیسی علیه السلام همه روزها را روزه می گرفت و شب ها را به عبادت می گذراند. امام رضا علیه السلام فرمودند: برای چه کسی روزه می گرفت و نماز می خواند؟ جاثلیق که عیسی علیه السلام را خدا می دانست، درمانده شد.
.
کتاب گرداب سکندر نویسنده: محمدرضا سرشار انتشارات: سوره مهر
کتاب گرداب سکندر : قصه ی شب های دراز زمستان مردم بندرهای جنوب...
کتاب گرداب سکندرنویسنده: محمدرضا سرشارانتشارات: سوره مهر
معرفی:
این داستان کسی است که سال ها پس از مرگش، قصه ی شب های دراز زمستان مردم بندرهای جنوب بود.از این داستان یک فیلم سینمایی و یک مجموعه سیزده قسمتی عروسکی ساخته شد. این کتاب فوق العاده جذاب است.
بریده کتاب(۱):
ماجرا بسیار ساده آغاز شد. یک روز که در وسط دریا بودند طوف

بخشی از کتاب:
.
اینجا ننوشتم که نیمه دوم تابستون کلا حال و هوای استخر داشت واسم؟ و چقدر هم خوب بود، منهای استرس‌های شیرجه میخی البته! بار اخر که قمقمه ها رو از چهار یا پنج‌تا به دوتا کاهش دادم، دیرتر اومدم بالا موقع شیرجه و بعد هم دیگه نپریدم. هرچند شیرجه معمولی زدم بازم. اما باز تمرین خواهم کرد قطعا.

الانم یه دوش گرفتم میخوام تو آرامش ظهر کتابم رو تموم کنم. 
خاطرات جنگ چون گنجینه میماند ، از آن
میشود سینه به سینه نقل در متن زمان
کربلای یک به تیر شصت و‌ پنج ،رزمندگان
کرده اند آزاد مهران را بخون پاکشان
انتخاب رمز جنگی چون ابوالفضل بوده است
آب های قمقمه خالی شد از شیراوژنان
تشنه لب با عشق عبّاسِ علمدارِ حسین (ع)
بسته پیمان تا ننوشند آب قبل از فتحشان
باورش سخت است،آنها تشنه لب جنگیده اند
خط شکست و فتحِ مهران یادگار کارشان.
(برگرفته از #خاطرات_رزمنده_دوران_دفاع_مقدس_حاج_اکبر_کلیچ 
#احمد_یزدانی

دسته بندی فروشگاه اسباب بازی - لوازم دوچرخهلوازم ایمنیhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/171/لوازم-ایمنی/چراغ دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/172/چراغ-دوچرخه/بوق و زنگhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/174/بوق-و-زنگ/چادر و پوشش دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/175/چادر-و-پوشش-دوچرخه/دستکش دوچرخه سواریhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/176/دستکش-دوچرخه-سواری/گریپ و نوار دستهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/177/گریپ-و-نوار-دسته/بست قمقمهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/178/بست-قمقمه/کیف دوچرخهhttp://www.gamingtools.ir/SM/113/179/کیف-دوچرخه/قفل دوچرخهhttp://www.gami
فروش ویژه بطری آب با اسانس میوه Detox Water

بطری آب با اسانس میوه، بهترین وسیله برای ورزشکاران. دارای فیلتر مخصوص میوه و سبزیجات. سم زدایی و پاکسازی بدن ...
بطری
آب با اسانس میوه Detox Water محصولی جدید با طراحی بسیار عالی و خلاقانه
است که توانسته است خیلی زود به محبوبیت بسیار بالایی رسیده و پرطرفدار نیز
شود همانطور که از نام محصول قمقمه آب با اسانس میوه دتوکس مشخص است در
طراحی این محصول یک فضای مناسب برای قرار گیری اسانس میوه و سبزیجات قرار
روز پنج شنبه که منسوب به سیاره مشتری است
بهرام به سوی قصر صندلی(قهوه ای) رنگ خود روان شد و بانوی قصر افسانه ای برایش گفتن
آغاز کرد:

دو جوان روزی شهر خود را به مقصد شهری دیگر
ترک گفتند و توشه و زاد سفر برداشتند و سفر پیش گرفتند. یکی از آنها خیر نام داشت و
دیگری شر.از قضا هر کدام را یک گوهر زیبا و گرانقیمت در میان اسباب خود بود و یک قمقمه
آب.

هر دو دوشادوش سفر خود طی کردند تا آنزمان
که به بیابانی خشک و بی آب و علف رسیدند. خیر گمان میکرد که این بیابان
دیروز داشتم فکر می‌کردم اولین و شاید مهم‌ترین معلم زندگی من کیه، معلم اول دبستانم؟ یادم اومد من وقتی رفتم کلاس اول، هم می‌نوشتم، هم می‌خوندم، حتی قرآن‌های با خط شکسته رو. و بعد یادم اومد که هدهد و عسل، که چهار و پنج سال از من بزرگترن اینا رو بهم یاد دادن! یعنی وقتی نه و ده ساله بودن. هر سال روز معلم رو بهشون تبریک می‌گفتم، چون تا یکی دو سال پیش تدریس می‌کردن. اما امسال تصمیم گرفتم به دلیل بهتری بهشون تبریک بگم، به دلیل اینکه معلم خود منم بو
وقتی ندانی چه را و به کجا می روی، دیوار هایی هستند که هدایتت کنند.اما اگر سایه ی آن ها را برای ادامه ی زندگی برگزینی، بی چاره می شوی.نمی شود دیدشان اما اگر درد می کشی بخند عزیزم که به همین دیوار ها خورده ای.یکی‌شان افسردگی ست.زندگی که می کنی، خواه ناخواه آن را تجربه خواهی کرد.
افسردگی یعنی دلت یخ ببندد.یعنی وجودت یخ ببندد.بسته شوی و بستگی داشته باشی.به لبخند دوستانت، به چای و نبات قمقمه ات، یا حتی به آن موسیقی که از رادیو خواهی شنید."بستگی" می بن
1. نمی تونین تصور کنین چقد بابای کیوتی دارم :)
از ساعت 4:15 تا 4:45 صبح موبایلم داشت زنگ میخورد که خیر سرم کپه مرگمو بردارم بشینم دو کلوم فیزیک بخونم. انتظار داشتم با اون صداهای ناهنجاری که موبایل تولید کرده بود بابام پاشه و با کلنگ بکشتم ولی نات انلی این کارو نکرد بات آلسو برام چایی هم دم کرد ساعت 4:45 :)))
2. تماااااااام خونمون بو خربزه طالبی گرفته -______- روز و شب داریم خربزه طالبی میخوریم، حتی آب طالبی درست کرده بابام برا مدرسه من :| ولی بازم تموم نمیشن
❤️ #شهید...
شهید،گنگ ترین ڪلمه در تاریخ انسانیت است!
گنگ ترین ڪلمه در دایره لغات من...
ڪلمه اے ڪه هیچگاه مفهومش را نفهمیدم...
نفهمیدم دل ڪندن، قید دنیا و لذت هایش را زدن یعنے چه؟!
نفهمیدم سیزده ساله بودن و زیر تانڪ رفتن یعنے چه؟!
نفهمیدم قمقمه ے خالے، زبان تشنه و جنگیدن یعنے چه؟
نفهمیدم ریش هاے خضاب شده به خون یعنے چه؟!
نفهمیدم آب سرد شط ،لباس نازڪ غواصے،شب تارے، تیر در قلب و غرق شدن یعنے چه؟!
نفهمیدم خمپاره سر را بردن یعنے چه ؟
نفهمیدم بدن دوخته ش
مهمترین قطعه در سیستم خنک کننده موتور, درب رادیاتور میباشد,                        این قطعه مهم شامل دو سوپاپ میباشد ⤵️سوپاپ فشارسوپاپ خلعوظایف 1⃣سوپاپ فشار ⤵️ ⬅️جلوگیری از خارج شدن فشار و تبخیر آب, این امر موجب میشود آب در دمای یکصدو چهل درجه سانتیگراد به جوش آید,2⃣سوپاپ خلع ⤵️ ⬅️جلوگیری از جمع شدن شیلنگهای آب, زمانیکه موتور روشن است تمامی شیلنگها  در اثر حرارت ناشی از کارکرد موتور منبسط شده و باد میکنند, و زمانیکه موتور خاموش میش
عید نوروز بهانه خوبی برای هدیه دادن به عزیزان است. بر خلاف افرادی که مساله انتخاب را با تقدیم هدیه هایی تکراری و کلیشه ای مثل ادکلن یا اسکناس تا نخورده حل می کنند، عده ای هم هستند که دلشان می خواهد متفاوت عمل کنند. اگر دور و بر خود کسی را سراغ دارید که زیاد به مسافرت می رود یا عاشق طبیعت گردی است مطالعه این فهرست به شما کمک می کند یک (یا چند) هدیه کاربردی به او بدهید.  
پاوربانک گوشی
پاور بانک یک هدیه کاربردی است خصوصا افرادی که زیاد سفر می کنند ی
«اردوگاه عنبر» خاطراتی از سه آزاده جنگ تحمیلی به نام‌های حسین فرهنگ اصلاحی، مهدی گلاب و غلامحسین کهن است:
«آفتاب
غروب می‌کرد که به هوش آمدم. آن غروب چقدر برایم حزن‌انگیز بود! به
دوروبرم نگاهی انداختم. دو شهید پهلویم خفته بودند. آن‌ها چقدر آرام بودند و
من چقدر ناآرام. دستم تا مچ خونی بود. گلویم به‌سختی می‌سوخت و تشنگی
کلافه‌ام کرده بود. قمقمه‌ام خالی بود. با زحمت و مشقت، قمقمهٔ شهید
بغل‌دستم را باز کردم و آب داغ و گرم آن را سرکشیدم. اضا
ما با قصه ها و کتابها بزرگ شدیم و قصه های زیادی هست که در زمان بچگی دوستشان داشتم: نمکی، بزبز قندی، ماه پیشونی، هانسل و گریتل، سیندرلا و... اما از بین همه اینها، فقط یکی است که هنوز هم خیلی دوستش دارم و وقتی مرورش میکردم، دقیقا یادم بود که در زمان بچگی، هر کجای این قصه چه حسی داشتم و چه هیجانی را تجربه میکردم!
البته قسمت کوچکی را هم فراموش کرده بودم و از شیرین کمک گرفتم. 
و حالا این شما و این داستان محبوب بچگیهای من: ته پاره!

داستان ته پاره از آنج
کلیسای نوتردام پاریس بر اثر آتش سوزی ناگهانی در راس اخبار جهان قرار گرفت. این بنای تاریخی چندهزار ساله مذهبی به دلیل رمان تاریخی گوژپشت نوتردام ویکتور هوگو شهرتی بی مانند برای مردم جهان دارد.در آتش می‌سوزد و هر لحظه  بخشی از دیواره‌های خسته اش فرو می‌ریزند. ابتدا ناقوس باستانی و بعد سقف.شعله‌های آتش را از درترها، از آن سوی رود سن هم می‌توان دید. خانه عشق رویایی ویکتور هوگوست که حالا تمام فرانسه که نه ، شاید بخش بزرگی از جماعت دنیا را به خ
ست لوازم التحریر مدل فروزن
محتویات داخل این بسته

محتویات بسته
مداد , پاک کن , تراش

سایر توضیحات
ست کامل لوازم تحریر شامل:

دو عدد مداد

دو نوع تراش

پاک کن

خط کش

لیوان درب دار

قمقمه

جا مدادی رومیزی

جا سوییچی کلیپسی

قیچی

قالب جاساز
مشخصات کلی

توضیحات اقلام
هدیه بسیار مناسب برای کودکان و نوجوانان مدرسه ای

هیجان انگیز برای کسانی که تازه قدم به مدرسه می گذارند

بسیار زیبا و جذاب و شیک

برای ثبت آگهی رایگان به سایت
داستان کودکانه
در ادامه سایت تفریحی ما قصد داریم برای شما دوستان عزیز داستان کودکانه به صورت داستان کوتاه ارائه دهیم با ما همراه باشید
داستان شعرهای کودکانه
توضیحات کتاب داستان شعر های کودکانه
نویسنده : طاهره طل طاعت ,ناشر: بلور, نوبت چاپ : اول ,تاریخ انتشار :1398 ,امور فنی : موسسه ساقی , چاپ و صحافی : چاپ معراج ,شمارگان : 4000 قیمت :5000 تومان
عروسک
عروسک قشنگم موهاش طلاییه طلایی رنگه پیراهنش قشنگه سرخ و حنایی رنگه عروسک قشنگ خیلی دوسش می دارموقتی
که بین سال‌های ۱۱۴۴ تا ۱۱۴۵ق به دستور نادرشاه افشار سنگابی یکپارچه از سنگ مرمر که از جنگ هرات به غنیمت گرفته بود را در کنار جوی آبی که آن زمان از وسط صحن عتیق عبور می‌کرده نصب می شود تا مردم برای رفع تشنگی از آب درون این سنگ که سه کر گنجایش داشته، استفاده کنند.
چند سال بعد، یکی از سرداران فتحعلی شاه که جان وی را از خطری احتمالی نجات می دهد. آن زمان از طرف یکی از دول خارجه، بسته‌ای به عنوان هدیه به دربار می رسد و شاه قصد گشودن آن را می کند اما اس
بطری آب با اسانس میوه Detox Water
Fruit Detox Water Bottle

قیمت محصول
49,000 تومان
افزودن به سبد خرید
206 نفر

ضمانت بازگشت بهترین کیفیت و قیمت

توضیحات

بطری آب با اسانس میوه Detox WaterFruit Detox Water Bottleبهترین وسیله برای ورزشکاراندارای فیلتر مخصوص میوه و سبزیجاتسم زدایی و پاکسازی بدنقیمت : 49000 تومان
 بطری آب با اسانس میوه Detox Water محصولی جدید با طراحی بسیار عالی و خلاقانه است که توانسته است خیلی زود به محبوبیت بسیار بالایی رسیده و پرطرفدار نیز شود همانطور که از ن
تولیدات کلمن آب
کلمن آب جهان پلاستیک از جنس پلاستیک مرغوب و در سایزهای مختلف و همچنین رنگ بندی های متنوع در کارخانه جهان پلاستیک برای رفع نیاز مشتریان ساخته شده است که برای رفاه حال این عزیزان قیمت کلمن آب جهان بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه قیمت گذاری شده است تا در دسترس همه قرار بگیرد.
کارخانه ی جهان پلاستیک علاوه بر تولید کلمن های آب متنوع تولیداتی همچون فلاسک آب و یا ترموس آب، اسباب‌بازی، کلمن های یخچالی، بلور، ظروف پلاستیکی آشپزخانه و ش
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
رشته فیتنس ورزشی دارای مزایای بسیار است که معایب آن در برابر مزایایش بسیار ناچیز هستند. فیتنس از لحاظ ‌سلامت جسمانی و روحی – روانی، تأثیرات مثبت و خوبی برای فرد به جا می‌گذارد.
این رشته ورزشی علاوه بر تاثیراتی که روی تناسب اندام خواهد گذاشت، باعث بهبود عملکرد فرد در طول فعالیت‌های روزمره خود نیز می‌شود. با ما همراه باشید.
آنچه در این مقاله از مجله فیت‌شیپ م
فرصت محاسبه یه روزه ی من تموم شد.
این کار رو بخاطر این انجام دادم که توی طول روز خیلی کارهای الکی انجام میدم. بعد از خودم شاکی میشم که چرا به فلان کار نرسیدم.
اولین کار لغو امروزم ازین قرار شد که یه مسلمون کله سحر (همچین کله سحرم نبود ها) اومد زنگ خونه ما رو زد و گفت این ال نوده دم در مال شماست؟ و من مث مرده ای که از گور برخاسته، با چشمانی پف کرده و صدایی که از ته چاه در میومد گفتم زنگ بالا رو بزنید!
(خدایی این نصیحت رو از منِ پیرِ فرزانه داشته باشید
خرید یک دوچرخه دست دوم راه بسیار خوبی است برای اینکه بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار برای خرید یک دوچرخه دست دوم خوب و بروز کردن آن با اضافه کردن زین و ترکبند مناسب کافی خواهد بود. با حدود ۱۰۰۰ دلار می توانید دوچرخه ای دست دوم دقیقا مشابه دوچرخه ای را که من نوى آن را گرفته ام خریداری کنید. اغلب کسانی که این دوچرخه ها را می خرند بیشتر از اسم آن استفاده می کنند و اکثرا امکان استفاده از آن را ندارند و دوچرخه هایشان بلا
حشره کش طرح راکت تنیس
حراج حشره کش طرح راکت تنیس

خرید پستی

دارای یک عدد چراغ ال ای
دی برای جذب حشرات

حشره کش الکترونیک یکی از اون وسایل بسیار بسیار
مفید برای شب های پر پشه تابستان است. این وسیله همان مگس کش خودمان است، منتها
تکنولوژی در داخلش تزریق شده است. تمام شد دوره دنبال مگس دویدن و پشه روی
هوا گرفتن و پیف پاف زدن و قرص ضد پشه خریدن و کرم ضد پشه مالیدن و شب های توی پشه
بند خوابیدنبا این پشه کش برقی در کسری ا
سهولت دسترسی به زائران به آب و کثرت جمعیت، شیرهای آب سقاخانه نیز اتومات شده است اما هنوز همان رسم همیشگی در بین زائران وجود دارد، بسم ا… گفتن قبل از نوشیدن به نیت تبرک و تیمن.
سقاخانه در معماری سنتی ایرانی، فضاهای کوچکی در معابر عمومی است که اهالی و کسبه برای آب دادن به رهگذران تشنه، آن را درست می‌کردند. سقاخانه معمولاً ظروف سنگی بزرگی بود که آب آشامیدنی را در آنها ریخته می ریختند و پیاله‌هایی را با زنجیر به آنها می بستند. بانیان سقاخانه به
دیروز رفته بودم مدرسه (آره جمعه رفته بودم مدرسه ، جای تعجب نداره چون اینجا ایرانه ) ، زنگ تفریح بوددیدم بچه ها جمع شدن دور یه سطل زباله و دارن میخندن یکی قمقمه (شده جمجمه ) پرت میکنه ، یکی آشغال هاشو پرت میکنه بعد یهو میرن عقب ، میان جلوعجیب شد برام
رفتم نگاه کردم اول چیزی ندیدم ، یه موش فاضلابی اونجا بودو بد ترین صحنه اونجا بود که دیدم موش میتونه به اندازه 80 سانت بپره بالا ولی سطل زباله یک متر بود حداقل
و در حالی که میپرید جیغ میکشید ، تاحالا جی
 پارک ملت رشت ،  سیه باغ قدیم ، برکه ی اب و قو ، فواره ی اب و نور ، ریتم اهنگ و رنگ
..  لابلای  برگ های زرد و نارنجی پاییز
به دنبال غروب می گردم تا در جریان آرام و حزن آلودش
پناه بگیرم
زیباست و لکه های نفرت
از آن زدوده شده است
من می اندیشم که خاصیت پاییز و غروب
در واژه های مشابهی تعریف میشوند
زبانشان یکی است و اگر معنی حرف های یک کدام را بتوان فهمید
آن دیگری را هم می توان ترجمه کرد
حالا که پاییز است
رشت در محله ی ضرب از غم لبریز است
غروب ها پر رنگ تر
+ به یه کشفی رسیدم اونم اینکه یه هفته قبل از آزمونی که برام مهمه بی‌اعصاب میشم و حوصله‌ی خودمو و آدم‌ها و این زندگی رو ندارم :/ فکر کنم سر کنکور از دو هفته قبل نشه باهام حرف زد :/// 
++ دیروز یه بساطی داشتیم‌هاا -_- اومدم سوال‌ها رو دان کنم نمیدونم چرا زدم رو پاسخبرگ. بعد پاسخبرگش تایم داشت :/ و تایم همونجوری داشت میرفت و حتی صفحه رو میبستی و باز میرفتی تایم بازم میرفت و آزمونم داشت به فنا میرفت. همه هی گفتن خونسرد باش و بشین بده. و من به حرفشون گوش
قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در محشر نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد——————
عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش ، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین——————
عالم همه محو گل رخسار حسین است ، ذرات جهان درعجب از کار حسین است . دانی که چرا خانه ی حق گشته سیه پوش ، یعنی که خدای تو عزادار حسین است——————
آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان م
از خدا که پنهان نیست، از شما چه پنهان ...
چه قصه ی عجیبی است هنر و چه داستان غریبی است راز هنرمندان،
یکی خودش را می یابد و جایگاهش را در عرش تسخیر می کند و دیگری به نام آزادی و با ژست
روشنفکرانه کیلومترها پایین تر از فرش منزل می گزیند. یکی روزی به آنجا می رسد که اقرار
می کند هر آنچه تا کنون نوشته و هر چه سروده ام حدیث نفس است و به آتش می کشاند و دیگری
حدیث نفس می نویسد و برای شهرت در دنیای مادی، به مقدسات میلیون ها انسان جسارت می
کند و جانشان را به آ
وقت آن است که رویای کودکی‌تان را واقعی کنید. پس بار سفر ببندید که قرار است با تور ماسال به یک رویا سفر کنید. ماسال یکی از حیرت‌انگیزترین بخش‌های‌ طبیعت تالش است. این ییلاق سرسبز در آغوش ابرها قرار دارد. شما می‌توانید با تور طبیعت گردی ماسال هم مسیر شوید و خود را برای یک لذت همیشگی مهمان کنید. پس تا فرصت باقی است، تور ارزان قیمت ماسال را خریداری کنید.
ماسال ، لالایی روح
با عبور از مسیری سرسبز، از دل ییلاق‌های دست‌نخورده‌ی منطقه عبور می‌ک
کمبود آب بدن می‌تواند باعث کاهش انرژی و بدخلقی و حتی بروز بیماری‌های جدی‌تری شود. علائم کمبود آب در بدن را در ادامه این مطلب بخوانید.

کمبود آب بدن یکی از مشکلاتی است که عده‌ای از مردم به دلیل مصرف کم آب، میوه و سبزیجات به آن دچار می‎شوند. کمبود آب می‌تواند باعث ایجاد بیماری‌ شده و سلامتی انسان را به خطر بیندازد. خیلی از ما ممکن است بدنمان دچار کم‌آبی باشد؛ اما از آن آگاه نباشیم. اگر علائم کمبود آب بدن را که در این مطلب مجله دلتا مطرح شده
امروز سه‌شنبه است و الان نیم ساعتی میشه که جلسه‌ی دفاعیه‌ی من تمام شده. صبح برخلاف تصور قبلی‌ام اصلا استرس نداشتم با اینکه وقتی از خواب بلند شدم. دیدم که زمین سفیدپوش شده دوباره و حسابی داره برف میباره. اما هیچ‌چیز به نظرم سخت نمیومد نه برف دوباره و نه رفتن به دانشگاه در هوای برفی و نه جلسه‌ی دفاعیه. همه چیز آسون به نظرم میرسید.
محمد امروز مرخصی گرفته بود که با من بیاد دانشگاه. میخواست کنارم باشه چون حس میکرد که تنهایی برای من سخت باشه تحمل
http://kharid313.mihanstore.net/product.php?id=827

مشخصات
محصولات مشابه
نظرات کاربران

Fruit Detox Water Bottle

قیمت محصول
49,000 تومان

خرید پیامکی : ارسال کد 03132827 به شماره ی10000309
Fruit Detox Water Bottle

بطری آب با اسانس میوه Detox WaterFruit Detox Water Bottleبهترین وسیله برای ورزشکاراندارای فیلتر مخصوص میوه و سبزیجاتسم زدایی و پاکسازی بدنقیمت : 49000 تومان
بطری آب با اسانس میوه Detox Water محصولی جدید با طراحی بسیار عالی و خلاقانه است که ت
۱. چرخ گوشت
۲. سرخ کن
۳. غذاساز
۴. پلو پز
۵. آرام پز
۶. زود پز
۷. سماور
۸. کباب پز
۹. آب پرتقال گیری برقی
۱۰. لباسشویی
۱۱. یخچال ، فریزر
۱۲. قهوه جوش
۱۳. چرخ خیاطی
۱۴. توستر
۱۵. ضبط صوت
۱۶. بخارپز
۱۷. ساندویچ ساز
۱۸. ظرفشویی
۱۹. مایکروویو
۲۰. سبزی خرد کن
۲۱. جارو برقی
۲۲. تلوزیون
۲۳. جاروی شارژی
۲۴. تخم مرغ پزی
۲۵. بخار شور
۲۶. اجاق گاز
۲۷. چای ساز
۲۸. اتوی پرسی
۲۹.همزن برقی
۳۰. ویدئو سی دی
۳۱. گوشت کوب برقی
۳۲. کتری برقی
۳۳. پارچ بریتا
۳۴. فرش
۳۵. بوفه
۳۶. میز تلو
بسم الله الرحمان الرحیم
 *  هر عملی که موجب تضعیف جبهه اسلام و یا موجب خسارت  مادی و معنوی بوده و یاباشد مجازات آن چیست.؟!

خواننده گرامی نظر به اینکه به جهت اختصار و کاهش حجم مطلب یادداشت از لینک آدرسهایی در متن یادداشت استفاده شده؛ متذکر می گردد به جهت اتقان فحوای مطلب حتما موضوعات لینکها مورد مداقه قرار گیرد. با تشکر
☜ ... اشاره : 

تابحال و در طول خدمتم در سپاه و بویژه واحد بسیج؛ با این حجم از روایتهای ساختگی ؛ افراطی و غیرعقلانی در بارهء حم
بسم الله الرحمان الرحیم
 *  هر عملی که موجب تضعیف جبهه اسلام و یا موجب خسارت  مادی و معنوی بوده و یاباشد حکم آن چیست.؟!

خواننده گرامی نظر به اینکه به جهت اختصار و کاهش حجم مطلب یادداشت از لینک آدرسهایی در متن یادداشت استفاده شده؛ متذکر می گردد به جهت اتقان فحوای مطلب حتما موضوعات لینکها مورد مداقه قرار گیرد. با تشکر
☜ ... اشاره : 

تابحال و در طول خدمتم در سپاه و بویژه واحد بسیج؛ با این حجم از روایتهای ساختگی ؛ افراطی و غیرعقلانی در بارهء حماسه
بی حرکت مانده بودند،مات و مبهوت!کسی جرات نمی کرد سرش را تکان دهد.نفس هایشان را حبس کرده بودند تا مبادا صدای آن شنیده شود و زمانی صورتشان رو به کبودی می رفت بدون اینکه دهانشان را باز کنند شش هایشان را خالی و پر می کردند.
چند دقیقه ای بود که اثری از هیچ چیز نبود، نه تیر نه خمپاره ...
فرمانده برگه ای را که لکه های خون رویش خشک شده بود از جیب کناری بیرون آورد،برای آخرین بار پیچ بیسیم را چرخواند تا مطمئن شود خراب است!روی  برگه چیزی نوشت و دستش داد.
_حوا
آیدین غفار نژاد مهربانی / کتاب سفر با دوچرخه
هنگامی که کسی از ما می پرسد چه نوع دوچرخه ای را برای سفر انتخاب کنم ما با یادآوری این موضوع شروع می کنیم که دوچرخه واقعا مهم نیست. تاریخ سفر با دوچرخه پر از توریست هایی است که مسافت های طولانی را با دوچرخه هایی طی کرده اند که حداقل در ظاهر برای این کار مناسب نبوده اند. Thomas Stevensدر دهه ۱۸۸۰ دنیا را با یک دوچرخه قدیمی مدل آن زمان با نام penny farthing رکاب زد (دوچرخه هایی با چرخ جلوی بسیار بزرگ). Heinz Sticke حدود نیم
چراغ خواب، آباژور
آینه دکوراتیو
ماکت و مجسمه
تابلو
سایر لوازم تزیینی
لوازم آشپزخانه
چاقو
خرد کن
لیوان و ماگ
درب قوطی بازکن
ابزار آشپزی
ابزار شیرینی پزی
تراوزی آشپزخانه
اجاق
ساندویچ ساز
آبمیوه گیری
تصفیه آب
چای ساز
سماور و کتری
قهوه جوش
قابلمه و تابه
انواع ظروف
کاربردی منزل
جاکفشی
چوب لباسی
لامپ
جاروبرقی
جارو شارژی
کف شوی
سایز لوازم کاربردی منزل
ابزار
کارواش
حشره کش و سوسک کش
قیچی
مجموعه ابزار و جعبه
لوازم شخصی
آرایش و زیبایی
لاک ناخن
برس
اگر به علوم غریبه و متافیزیک علاقه دارید کتاب مرجان جادو مخصوص شماست
پر فروش ترین و برترین کتاب در زمینه علوم غریبه
سایت سحا فایل, تنها سایتی است که در حال ارائه نسخه اصلی این کتاب با قابلیت چاپ می باشد
.
دانلود کتاب مرجان جادو
به درخواست فراوان کاربران سایت سحا فایل ، تیم سحا فایل تصمیم به جمع آوری نسخه اصلی این کتاب کرد که با جرعت می شود گفت کامل ترین نسخه در بین سایت هاست که هیچ کدام از مطالب داخل این کتاب سانسور نشده و ۱۰۰ درصد کامل می باشد.
در میان جاذبه‌های طبیعی و مواهبی که طبیعت در نهایت سخاوتمندی به ما بخشیده‌است، جنگل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارند. انواع جنگل‌هایی که در سراسر ایران و جهان قرار دارند، علاوه‌بر زیبایی فوق‌العاده، به این دلیل که ریه‌های تنفسی زمین حساب می‌شوند از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. جنگل های هیرکانی یکی از انواع جنگل‌ها است که خصوصا در ایران مناظر بی‌نظیری را ایجاد کرده‌اند.

جنگل های هیرکانی
جنگل های هیرکانی در بیان عامه مردم به جنگل‌های شمال مع
هشت تکنیک بسیار کاربردی برای افزایش تمرکز و بازدهی مطالعه در ایام امتحانات
شاید شما داستان معروف هیزم شکنی که فرصت تیز کردن تبرش رو نداشت شنیده باشید. هیزم شکنی که هر روز انرژی مضاعفی برای کارش صرف می‌کرد اما میزان هیزمی که هر روز جمع می‌کرد، کمتر و کمتر می‌شد. تا اینکه یک روز شخصی که الوارها رو ازش تحویل می‌گرفت، پرسید آخرین بار کی تبرت رو تیز کرده ای؟ هیزم شکن جواب داد اینقدر سخت مشغول کار بودم که فرصت تیز کردن تبرم رو نداشتم. تیز نکردن ت
هنر ومهارت این است که بعضی بیشتراز چیزهایی که شما قسم به شکل ویژه و مخصوص اندر یک لیل مصرف می نمائید را نقض کنید.با پیدا کردن این اسلوب به سوی حافظه تفویض کردن هردمبیل نیز بسیار معمولی خواهد کیف لپ تاپ (صفحه وب را ببینید www.123kif.shop) بود. برای همین میتونید توی این جیب کتاب یا چیزهایی که محبوبه دارید نرم و مسطح بمونند رویه غم هماره کنترات بدید. جلاجل صورتی که بتوانید این طعام را جلاجل وعدههای غذایی خود جایگزین گوشت نمایید، تقریباً زنگ هر وعده غذا
برای سفر باید چه وسایلی همراه ببریم؟

وقت جمع‌کردن وسایل مورد نیاز سفر که می‌شود، خیال می‌کنیم اگر تمام اتاق‌مان را با خودمان نبریم، این سفر، سفر نمی‌شود. هر طور شده آنها را در کیف و چمدان‌مان می‌چینیم، اما باز معمولا چیزهایی بیرون می‌مانند و به زبان بی‌زبانی می‌گویند: اگر ما را با خودت نبری، سفرت زهر می‌شود.
انتخاب وسایل مسافرت برای بعضی‌ها شبیه به یک دوراهی سخت است، اما بعضی‌ها هم از قبل چک لیست سفر را متناسب با نوع سفرشان نوشت
بالاخره دوچرخه سوار شدم. خود سهیل انداخت توی دهنم که دوچرخه بخرم. خودم نمی دانستم چی بخرم چی نخرم. هزار تا متن هم که بخوانی آخرش وقتی می روی پایش گه گیجه می گیری. فقط آدمی که تجربه کرده می تواند هر را از بر تشخیص بدهد. و راستش من گیر آدم کارشناسم همیشه. آدم های کارشناس غنیمت اند. آدم هایی که به مارک و یال و کوپال نگاه نمی کنند. تجربه چنان آن ها را آبدیده کرده که از پس هر زرق و برقی می توانند اصل جنس را تشخیص بدهند. توی هر کاری آدم های کارشناس غنیمت ا
مهمان ناخوانده؛ پریود! تمام برنامه‌هایم را ریخت به هم. به 10 نفر از دوستانم قول ملاقاتِ احتمالی دادم ولی همه چیز ریخت به هم. بعد از رفتن به استادیوم، یک روز به خودم مرخصی دادم. خسته بودم. البته ماندن در خانه فقط حالم را بدتر کرد. روز بعد برای لحظاتی رفتم دم بالکن ایستادم. حس کردم که باید بروم بیرون. اسامی را توی ذهنم مرور کردم. تماس گرفتم و قرار ملاقات گذاشتیم. 
مهرداد همچون نوشته‌هایش دوست‌داشتنی‌ست. دستمال سر بسته بود و آنقدر با تیپش جور بو
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد ساک ورزشی مردانه - وب سایت را ببینید - لطفا به بازدید از وب سایت ما.
Knapsack معمولا بوسیله کوله پشتی های کوچک پارچه ای یا چرمی اطلاق می شود که خانه دار برای بره لوازم ضروری یک زمان کاربرد کوله پشتی لپ تاپ (www.123kif.shop/product-category/backpack/) دارد. طی شده سوگند به نام یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان محصولات متفاوت ایمنی گوهر چین شناخته می شود. شما می توانید
سه‌شنبه بود ساعت نه صبح. با یک احساس عجیب از خواب بلند شدم. پهلو‌هایم مثل تمام روزهای این ماه آخر درد می‌کرد و اول فکر کردم که از درد پهلو و جای خواب ناراحت از خواب بلند شده‌ام. مرخصی‌ام چند روزی می‌شد که شروع شده بود و صبح‌ها بیشتر می‌خوابیدم و نگران جلسه و ایمیل و کارهای عقب‌مانده نبودم. به جای خالی محمد در تخت نگاه کردم و با خودم گفتم حتما رفته است سرکار. همان احساس عجیبی که از خواب بیدارم کرده بود باعث شد که به دستشویی بروم، شک کرده بود
به برکت ماه رمضان سفره‌های افطاری پهن شده و مانوس و آشنا، فامیل و همسایه برای مهمانی خالق دعوت می‌شوند. سنت نظم است، اما زیباتر ‌کاری است که «حسین محسنی» شهروند خیابان کوچک مظاهری انجام می‌دهد. او از چند سال پیش با آغاز ماه خجسته رمضان، هر شب کودکان و نوجوانان محله را برای صرف افطار دعوت می‌کند که حدود ۶۰۰‌-۷۰۰ نفر می‌شوند. از ابتدا تا انتهای خیابان تاجیک سفره افطاری پهن می‌کند و کمال مطلوب از این کار را ‌ ترویج فرهنگ اسلامی بین نسل جوا
استحقاقی چی میدن؟

استحقاقی یه سری وسایل مورد نیاز سربازان است که ادعا می کند به صورت رایگان به سربازان میدن ولی بعدا که حقوق شما رو واریز می کنن می بینید که کم کردن ! استحقاقی ما که نیروی انتظامی بودیم به شرح زیر بود:
کوله نظامی بزرگ = که همه چیز رو میریزین توش و بعدا اگه چیزی رو بخواین دوباره باید همه رو بیرون بیارید !دو عدد لباس نظامی بزرگ = دو تا کوچک بودن و مجبور شدم با کلی لابی بگم برام از انبار لباس مناسب بیارن .
دو عدد شلوار بزرگ = دو تا اند
کوسه کنترلی پرنده
قیچی سبزی خردکن
کیسه های آب گرم Electric Warm Bag
هدست موبایل طرح گوشی
دستمال مرطوب طرح قوطی نوشابه 2عددی
پایه نگهدارنده گوشی موبایل دریچه کولر 2عددی CARMOUNT
گلس محافظ آینه ی خودرو
دستگاه سیب پوست کن دستی
کلمن دو طبقه لایت شیشه ای
صندلی تاشو مسافرتی sakata
هسته گیر سیب
ست 5 پارچه قاشق های چوبی آشپزی
بشقاب غذای کودک گیاهی طرح ماشین
کلیپس نگهدارنده کابل و سیم 2عددی
کیت کامل تاتو مجلسی درخشان شیمر 2عدد
ست قاشق چنگال مسافرتی تاشو
ست براش آرا
زندگینامه شهید ابراهیم هادی+ 
مادران بسیاری در این مرز و بوم جوانان رشیدشان را تقدیم اسلام کرده اند اما سهم مادران شهدای گمنام پس از جنگ از شهید مفقودالاثر «ابراهیم هادی» می‌شوند؛ شهیدی که برای بچه‌های جنوب شرق تهران و کسانی که اهل دل هستند، خیلی عزیز است البته این شهید برای جوان‌هایی که کتاب «سلام بر ابراهیم» را خواندند، حال 

پهلوان بسیجی ابراهیم هادی از بنیانگذاران گروه چریکی شهید اندرزگو در جبهه گیلانغرب و ستاره ورزش کشتی کشورمان ا
۱- فکر می‌کردم ۸ کیلومتر تا جاده فاصله داشته باشد. ولی جاده‌ی مستقیم کویری تا دوردست‌ها ادامه داشت. راه‌مان دور شده بود. سمت راست‌مان تپه‌های هشتی هشتی ردیف شده بودند و بالاتر از آن‌ها کوه‌های اطراف سیرچ بودند. ابر بنفشی بالای کوه‌های سمت سیرچ جولان می‌داد. دل داده بودم به پدال گاز و تند کرده بودم. جاده خلوت خلوت بود. سواد نخلستان‌های اندوهجرد که پیدا شد خوشحال شدم. از پیرمردی پرسان شدیم که قلعه کت‌کتو کجاست؟ گفت جاده را ادامه بده به س
۱- فکر می‌کردم ۸ کیلومتر تا جاده فاصله داشته باشد. ولی جاده‌ی مستقیم کویری تا دوردست‌ها ادامه داشت. راه‌مان دور شده بود. سمت راست‌مان تپه‌های هشتی هشتی ردیف شده بودند و بالاتر از آن‌ها کوه‌های اطراف سیرچ بودند. ابر بنفشی بالای کوه‌های سمت سیرچ جولان می‌داد. دل داده بودم به پدال گاز و تند کرده بودم. جاده خلوت خلوت بود. سواد نخلستان‌های اندوهجرد که پیدا شد خوشحال شدم. از پیرمردی پرسان شدیم که قلعه کت‌کتو کجاست؟ گفت جاده را ادامه بده به س
طبیعت، سراسر آکنده از ناشناخته ها و پدیده های پر راز و رمز است؛ بسی سادگی است که بپنداریم زمین و محیط زیست خود را خوب می شناسیم، و یا بدتر از آن، بر این پندار اشتباه آمیز باشیم که می توانیم بر این محیط چیره گردیم. آدمی، حداکثر توان آن را دارد که به این لایه ی نازک و شکننده ی حیات که بر پوسته ی زمین رنگ های خیره کننده ی بی شمار زده است، آسیب های کاری بزند و با این کار، پیش از هر چیز خویشتن را از نعمت تنوعی که در دوران معاصر ما احتمالا غنی ترین تنوع
محاکمهداستانی از سعید فلاحی{زانا کوردستانی}
دادستان؛ با لحنی محکم و قاطع شروع به قرائت کیفرخواست کرد و برای اینکه قاضی و حضار را تحت تاثیر قرار بدهد با قرائت هر بند از کیفر خواست با دست به سوی متهم اشاره می کرد و می گفت: همین قاتل رذل!.متهم مردی است حدودا 45 ساله، با موهای جوگندمی و پوستی سبزه و پر از کک و مک، با چشمانی از حدقه در آمده که هر چند لحظه یک بار تیک عصبی باعث پرش گوشه پلک چشم چپ اش می شد. قدی متوسط در حدود 170 سانت داشت اما هیکل اش ورزیده

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها